Сорочинська ярмарка

26 грудня у гімназії було проведено новорічне свято за участю учнів 11 класу.

Класний керівник Баркова Н.С., учитель української мови та літератури, підготувала сценарій, витриманий в українських звичаях і традиціях та пов'язала його з Новорічними святами, коли збуваються найзаповітніші мрії.

За сюжетом події відбуваються на Сорочинському ярмарку. І ось ожили літературні герої з твору М.Гоголя на сцені Роганської гімназії.

З великим інтересом глядачі (а це учні, батьки, гості) спостерігали за розвитком сюжету. Учні зуміли перевтілитися у гоголівських персонажів та донести атмосферу святковості та гумору.

На свято завітали Параска, Грицько Голопупенко, Солопій Черевик, Хівря, Москаль, родина Цибулі, цигани та інші персонажі.

Дуже вдало було підібрано музичний супровід, танцювальні номери. Глядачам запам'ятався танець Москаля, сорочинські пригоди Хіврі та її куми.

Класний керівник Баркова Н.С. висловлює щиру подяку артистам - учням 11 класу.(див. Фотогалерею)