До уваги батьків!

Для зарахування до закладу необхідні такі документи:

• Заява одного з батьків дитини встановленої форми, подана особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника та копія цього документа).
• Копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа).
• Документ, що підтверджує право на першочергове зарахування.
• Медичні довідки встановленого зразка (086-1у, 063-0)

Нормативна база:

Конституція України
Конвенція ООН про права дитини
Закони України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту»
Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затверджений наказом МОН України від 16.04.2018 № 367.

Наказ Міністерства освіти і науки України від 28 березня 2022р. №274 "Про деякі питання організації здобуття загальної середньої освіти та освітнього процесу в умовах воєнного стану в Україні"

Лист-роз’яснення Міністерства освіти і науки України від 08.05.2018 р. № 1/9-292 «Щодо застосування окремих положень нового Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти».

Лист Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2022р. № 1/4202-22 "Щодо зарахування до 1-го класу закладів загальної середньої освіти"

Рішення виконавчого комітету Роганської селищної ради Харківського району Харківської області від 27.03.2019 р. № 216 «Про закріплення територій обслуговування за закладами освіти Роганської селищної ради»

/Files/images/dokumentyi_2023/Image-1.jpg