Шановні батьки!

КЗ Роганський ліцей у 2022/2023 навчальному році планує набір двох перших класів

Для зарахування до закладу необхідні такі документи:

• Заява одного з батьків дитини встановленої форми, подана особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника та копія цього документа).

• Копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа).

• Документ, що підтверджує право на першочергове зарахування.

• Медичні довідки встановленого зразка (086-1у, 063-0)

Нормативна база:

Конституція України

Конвенція ООН про права дитини

Закони України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту»Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затверджений наказом МОН України від 16.04.2018 № 367.

Лист-роз’яснення Міністерства освіти і науки України від 08.05.2018 р. № 1/9-292 «Щодо застосування окремих положень нового Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти».

Рішення виконавчого комітету Роганської селищної ради Харківського району Харківської області від 27.03.2019 р. № 216 «Про закріплення територій обслуговування за закладами освіти Роганської селищної ради»

/Files/images/dokumentyi_2023/Image-1.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 185

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.