Відкриття ялинки в сел.Рогань

25.12.2014 року учні Роганської гімназії взяли участь у святі відкриття Новорічної ялинки в сел.Рогань, яке відбулося в Роганському будинку культури.

На святі були присутні: депутати Харківської районної ради Терещенко В.С., Коршунова С.О., голова Роганської селищної ради Шевченко Ф.С., начальник відділу культури Харківської районної державної адміністрації Пономаренко В.В., секретар селищної ради Бабічева Н.В.

Свято було підготовлено учнями гімназії спільно з працівниками будинку культури. В ході свята було проведено новорічні вікторини, рухливі ігри. Діти поспілкувалися з казковими персонажами Дідом Морозом та Снігуронькою.

В кінці свята учні отримали новорічні подарунки від голови Роганської селищної ради Шевченко Ф.С., та ПАТ "Роганська картонна фабрика" Терещенко В.С. (див.Фотогалерею).