День Святого Миколая

В холодну зимову пору, коли ночі довгі, а дні короткі, українські діти з нетерпінням чекають незвичайну ніч-ніч, коли до них приходить Святий Миколай. Сьогодні Святий Миколай, разом з своїми помічниками ангелами прийшов і до нашого закладу. З нетерпінням чекали дорогого гостя і готувалися до його приходу заспівали пісень, розповіли вірші.

Святий Миколай поздоровив всіх зі святом, побажав злагоди, миру, здоров'я, щастя всім школярам, батькам, педагогам; роздав всім як треба, подаруночки із неба.

Дякуємо тобі, Святий Миколай, за твої побажання та подарунки. Будемо чекати тебе наступного року! (див. Фотогалерею)