26 грудня 2012 року на базі Роганської гімназії Харківської районної ради Харківської області відбулося засідання школи ефективного педагогічного досвіду вчителів правознавства (див. фотогалерею)

26 грудня 2012 року на базі Роганської гімназії Харківської районної ради Харківської області відбулося засідання школи ефективного педагогічного досвіду вчителів правознавства (керівник - Максимова О.В.) за темою: " Активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках правознавства". Працювали у великих групах над розробкою практичних рекомендацій, врахування яких сприятиме більш успішному вирішенню завдань розвитку інтересу учнів до правознавства. Вчитель правознавства Пісочинської ЗОШ Панченко Т.А. наголосила, що у процесі навчання треба звертати особливу увагу на розвиток інтересу учнів до правознавства, оскільки це є обов'язковою умовою ефективності процесу навчання, адже відсутність зацікавленості перешкоджає формуванню в учнів важливих правових уявлень, понять, суджень.

Максимова О.В. зауважила, що обов'язковим є застосування правових прикладів з реального життя, правових ситуацій, ілюстративних матеріалів, відеофрагментів судової та міліцейської практики; необхідним є урізноманітнення форм навчання із обов'язковим застосуванням інтерактивних уроків, нетрадиційних уроків з елементами дидактичної гри та імітації, семінари, практикуми, лабораторні заняття.
На уроках з правознавства необхідно створювати емоційно- психологічний мікроклімат, який дозволить учням відчувати комфорт, зможе забезпечити успішність навчання, надасть можливість вільного прояву індивідуальності кожного.