День Святого Миколая

19.12.2013 в селищі Рогань святкували День Святого Миколая за активною участю учнів Роганської гімназії.

На святі були присутні: Казаков О.Є., заступник голови Харківської районної державної адміністрації, Шевченко Ф.С., голова Роганської селищної ради, Пономаренко В.В., начальнику відділу культури Харківської районної державної адміністрації, Коршунова С.О., депутат Харківської районної ради, Бабічева Н.В., секретар Роганської селищної ради.

Учні отримали подарунки: від Роганської селищної ради - учні початкових класів; від Терещенка В.С., депутата Харківської районної ради - учні 5-7 класів.

Казаков О.Є. та директор Роганської гімназії Меленті В.І. вручили учням початкових класів подарунки "Інтелектуальний альбом "Дива Слобожанщини" від голови Харківської обласної державної адміністрації Добкіна М.М.