Предметний тиждень

Традиційно відбувається тиждень німецької мови.Учні відвідали виставку німецької мануфактури в кабінеті іноземної мови, з задоволенням грали в «Поле німецьких чудес», «Лото», взяли активну участь у вікторині «Німеччина на карті Європи». На учнів чекала «Музична вітальня», де вони співали німецькі рухливі пісні. Учні 8 класу провели турнір «Кращий перекладач», а учні 6 класу показали інсценівки лялькового театру та рольову гру «У потягу». 1квітня учні молодших класів співали німецькі рухливі пісні в «Музичній вітальні», жваво грали в « Карусель», дивилися інсценівки у виконанні учнів 6 класу. Наприкінці заходу дівчата 5 класу привітали іменинників з Днем народження веселою піснею. 2 квітня в 4 класі відбувся бінарний урок з теми «Ми допомагаємо довкіллю», який підготували вчитель німецької мови Михайлова Г.П. та вчитель початкової школи Веремчук Т.В. Школярі захищали проект, виконували тестове завдання з використанням ІКТ, грали в гру »Розсортуй сміття», наводили приклади асоціацій до слова «Довкілля». 3 квітня в «Літературному салоні» учні старших класів презентували захід «Перегук геніїв. Міжкультурна взаємодія. Леся Українка та Гейнріх Гейне.»Глибше пізнавши духовний і поетичний світ Г.Гейне та Л.Українки, учні переконалися, що справжня поезія вічна, близька людям різних націй і епох. З великим інтересом усі учні прикрашали Остербаум-великодне дерево писанками, розповідали великодні вірші, оскільки в неділю 5 квітня в Німеччині та німецькомовних країнах святкують Великдень. Так учні нашої школи розвивають інтелектуальні, пізнавальні та творчі здібності, долучаються до історичних та культурних традицій країни вивчаємої мови, розвивають соціокультурну компетенцію.